Hotely Reštaurácie Kaviarne

Káva z Viedne

Pre ambicióznych zákazníkov.

800x800-gif-gastro-1.gif

Keď čerstvá šálka kávy z pražiarne Naber očarí svojou arómou a vôňou naše zmysly, keď s prvým dúškom zacítime chuť storočnej tradície praženia kávy vo Viedni, keď máme pocit, akoby sa svet na chvíľu zastavil a keď sú naši zákazníci spokojní a nadšení, vtedy nastáva moment, kedy sa všetky myšlienky zlievajú do jednej: Toto je Naber.


Naše skúsenosti.

Z každej vypitej šálky.

Naše meno sa spája s remeslom, kvalitou a dokonalosťou. Šálka kávy Naber je malé umelecké dielo vytvorené z arómy a zážitkov z vône. Znalci si všimnú rozdiel už pri prvej šálke a nároční milovníci kávy v nej objavia aj našu vášeň pre skvelú kávu. Preto si dôkladne vyberáme takých zákazníkov, ktorí chcú s nami túto vášeň zdieľať. Naše vysoké požiadavky na kvalitu a bezpodmienečné odhodlanie dodávať našim – väčšinou dlhoročným zákazníkom – výhradne prvotriedne druhy káv z pražiarne kávy Naber majú jednoduché opodstatnenie: Neustále sa chceme zlepšovať.


Chuť sveta

nepríchádza len tak odniekaľ.

naber-gastro-800x800-gif3new.gif

Naše elegantné, aromatické zmesi sú perfektne prispôsobené na to, aby sa káva mohla pripraviť na akýkoľvek spôsob podľa rakúskej tradície prípravy kávy. Neprodukujeme kávu rôznych cenových alebo kvalitatívnych tried, ale produkujeme kávus rôznymi chuťami a so zameraním sa na jej prípravu pre splnenie tých najvyšších nárokov. Káva je z Viedne. S chuťou sveta.Naši zákazníci z oblasti gastronómie zároveň profitujú z našich bohatých vedomostí pri výbere a údržbe kávovarov až po jedinečný výsledok prípravy, ktorým si vašich hostí ihneď získate.


Každý klenot potrebuje svojú šperkovnicu

Naše šálky a poháre.

naber-gastro-800x800-gif3new.gif

Potrebujete správny pohár, aby ste plne rozvinuli krém a arómu.Naše poháre Naber majú dokonalý tvar a vhodnú hrúbku na vznik nášho tekutého zlata..

Nakupovať

Kontakt

Krátke a sladké - naša rýchla kontaktná forma čaká:

Kontaktujte nás

alebo zavolajte: +421 911 522 858 +421 910 349 549

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo