800x800-gif-gastro-1.gif

Pravá Talianská káva

So šarmom Viedne

Táto nádherná interpretácia talianskeho espressa je špeciálnym vyvrcholením celej produktovej línie Naber: Elegantná, silná, ale s typickou viedenskou ladnosťou, vytvorená s vášňou pre pravých milovníkov espressa Naber.

800x800-gif-gastro-1.gif

Pýtali sme sa samých seba, prečo by pražiareň s vedomosťami a skúsenosťami z kávy Naber nemohla vyprodukovať poctivé espresso? Vyšlo to celkom inak: Po mnohých pokusoch praženia sa nášmu konateľovi Marcovi Salvatorimu a jeho tímu odborníkov podarilo vyprodukovať obzvlášť aromatické espresso, ktoré je tak výnimočne chutné, že sme ho hneď pomenovali po jeho tvorcovi. Čo si viac môžeme priať. Doprajte svojim hosťom toto jedinečné talianske espresso z Viedne s výnimočnou chuťou. Šálka za šálkou je víťazstvom pre hosťa a hostiteľa


Marco Salvatori. To je pravé talianske espresso: dokonalosť v každom detaile. Z Viedne.

800x800-gif-gastro-1.gif

Naša prísna tradícia výroby výlučne vynikajúcej kávy umožnila vznik najnovšej produktovej línie „MarcoSalvatori“. S touto kompozíciou dopĺňame klasický viedenský sortiment o pravdepodobne najlepšie espresso Rakúska – vyrobené samozrejme v našej viedenskej pražiarni kávy. Ide tu o remeslo nie o pôvod – rozdiel, ktorý ihneď spoznajú aj vaši najvyberavejší hostia. Odrody našej produktovej línie MarcoSalvatorivám ponúknu to isté, čo najlepšie espressá všetkých čias. Tento vzácny produkt našej značky nesmie chýbať na vašom lístku.

Nakupovať

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo